Apie mus

ESTA TINKLAPIS nėra siejamas su JAV vyriausybe. Mes siūlome informaciją, susijusią su ESTA prašymo procesais, kuri padės keliautojams suprasti, kaip jie gali gauti ESTA kelionių leidimą, jei jie ketina keliauti į Jungtines Amerikos Valstijas.

Lankydamiesi mūsų tinklapyje ir norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Elektroninės sistemos kelionių leidimą sutinkate su mūsų Privatumo politikos sąlygomis.

Kokio pobūdžio informaciją mes renkame?

Informacija, kurią renkame, negali būti susijusi su jumis asmeniškai ar jūsų identifikavimo tikslais. Tam tikra šios informacijos dalis yra techninė (naršyklės tipas, technika, IP lokacija), ji gali būti naudojama siekiant nustatyti technines problemas, ar pagerinti tinklapio funkcionalumą ir kokybę.

Apie slapukus, kurie naudojami duomenų rinkimui

Mūsų tinklapiui naudojame kitokius slapukus. Jei nežinote, kas yra slapukai, kaip juos kontroliuoti ar ištrinti, rekomenduojame apsilankyti http://www.aboutcookies.org , čia rasite detalią informaciją ir pagalbą. Mes dirbame remdamiesi angl. ‘implied consent’ politika, kuri reiškia, jog mes tikime, kad jūs esate patenkinti mūsų tinklapiu , o mūsų renkamų duomenų tipas nėra įkyrus. Jei nesate patenkinti, tuo atveju turėtumėte nustoti naudotis tinklapiu, arba ištrinti slapukus po kiekvieno apsilankymo šiame tinklapyje, arba galite naršyti naudodami anoniminį nustatymą (Chrome naršyklėje – “Incoognito”,“InPrivate” - Internet Explorer naršyklėje, “Private Browsing” - Firefox ir Safari, ir taip toliau)

Trečiųjų šalių nustatymas, naudojant slapukus

Tam tikri puslapiai mūsų tinklapyje gali turėti tam tikras žymes, kurios siunčia informaciją trečiosioms šalims. Šios žymės vadinamos angl. "web beacons". Siunčiama informacija, dažniausiai yra naršyklės tipas, IP adresas, pačio tinklapio informacija ir kada prie jo buvo prisijungta, bei informacija siunčiama bet kurių slapukų, kuriuos trečiosios šalys galėjo siųsti jūsų kompiuteriui.

Išorinės nuorodos

Išorinės nuorodos iš mūsų domeno yra sukurtos siekiant pateikti papildomą informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas, bei pateikti tinklapius, kuriuos rekomenduojame, siekiant apsilankyti Jungtinėse Valstijose. Nuorodos esančios mūsų tinklapyje, nereiškia jog mes pritariame jose siūlomiems produktams, paslaugoms ar kitam turiniui, kurie yra siūlomi trečiųjų šalių. Mes neprisiimame atsakomybės už jūsų naudojimąsi bet kuriuo trečiųjų šalių tinklapiu, todėl rekomenduojame perskaityti terminus ir sąlygas, tinklapyje kuriame jūs lankotės.

Saugumas

Mes naudojame HTTPS (HTTP per SSL - Secure Socket Layer). Mes taip pat naudojame serverio monitoringo sistemas, kurios užtikrina, kad vartotojų patirtis ir jų apsilankymas tinklapyje bus sklandus ir veiksnus.

Naudotojų informavimas pasikeitus politikai

Mes turime teisę keisti Privatumo politiką, kai tam susiklosto aplinkybės. Atlikę pakeitimus, mes juos paskelbsime savo tinklapyje, nurodydami pakeitimų įsigaliojimo laiką. Taip pat ,pakeisime tinklapio turinį, kuris atitiks ir įvykdytus politikos pakeitimus.

Sutikimas su sąlygomis

Kai lankotės mūsų tinklapyje, jūs sutinkate su terminais, nurodytais mūsų Privatumo Politikoje, tinklapio naudojimas ir lankymasis jame, reiškia jūsų sutikimą su sąlygomis. Jei nesutinkate su Privatumo Politika, dalinai ar visiškai, prašysime palikti šį tinklapį ir juo nesinaudoti.

Privatumo įstatymai ir iniciatyva

Papildomai, prie aukščiau aprašytos politikos nuostatų, mes pripažįstame keletą JAV įstatymų, valstijų įstatymų bei trečiųjų šalių iniciatyvų:

Asmeninės identifikavimo informacijos (PII) taisyklės

Kaip nurodyta JAV vyriausybės politikos dokumentuose, šios taisyklės nurodo terminus, atsakomybes ir veikas, kurios turi saugoti Asmeninės identifikavimo informacijas.

Federalinis prekybos komisijos teisingos informacijos taikymas

JAV Federalinė prekybos komisija suformulavo teisingos informacijos praktikos principus. Šie principai apima: a) asmenų informavimas apie organizacijos informacijos rinkimo principus, b) leisti individams rinktis, pritarti ar nepritarti tiems principams, c) teikti individams informaciją, kuri buvo surinkta apie juos, d) duomenų saugumo ir tikslumo užtikrinimas, ir e) praktikos įgyvendinimas ir priemonių taikymas esant pažeidimams.

Vaikų interneto privatumo saugos aktas (COPPA)

COPPA tai federalinis JAV įstatymas, kuris reguliuoja asmeninės informacijos rinkimą iš vaikų, iki 13 metų amžiaus. Šis įstatymas nurodo tinklapių operatorių atsakomybę, prieš gaunant tėvų ar globėjų leidimus, bei atsakomybę renkant duomenis. COPPA nedraudžia rinkti asmeninės informacijos iš vaikų, iki 13 metų amžiaus, su tėvų sutikimu, šis įstatymas nustato griežtus leidžiamų dalykų limitus.

CAN-SPAM Aktas

CAN-SPAM tai federalinis įstatymas, reguliuojantis komercines el.laiškų žinutes, apimantis ir brukalus. Vartotojai turi teisę atsisakyti laiškų, taip pat šis įstatymas reguliuoja žinučių turinį ir jų siuntimo metodus.

Kalifornijos interneto privatumo saugojimo aktas (CALOPPA)

CALOPPA tai įstatymas, priimtas Kalifornijos valstijoje, jis reikalauja tinklapių tiekėjus publikuoti įstatymą Kalifornijos valstijos gyventojams. Įstatymas nurodo reikalavimus, skirtus privatumo politikos panaudojimui, bei daiktų įtrauktų į privatumo politiką nurodymą. Šis aktas taikomas tinklapiams, kurie renka informaciją iš Kalifornijos gyventojų, nepaisant to, ar tinklapis yra įkurtas Kalifornijos valstijoje ar ne.