Kelionė į Jungtines Amerikos Valstija

Jungtinės Amerikos Valstijos graži, kelionėms tinkama, šalis. Šalis yra milžiniška, joje gyvena virš 318 milijonų žmonių, tiek priemiesčiuose tiek tankiai apgyvendintuose miestuose. Šalyje daug vietų, kuriose galite žavėtis laukine gamta, ar žmogaus sukurtais kraštovaizdžiais.

JAV yra žinoma ir vadinama įvairių pasaulio kultūrų “katilu”. Masinė imigracija pastebima nuo 17 amžiaus, nuo tų laikų, ši šalis tapo svajonių žeme, bei populiariu kelionių tikslu. Jei norite gerai praleisti laiką “Disney World”, norite pamatyti laukinę gamtą Aliaskoje ar Yellowstone’e, norite pasimėgauti Manhatten ar Chicago dangoraižių vaizdais, ar tiesiog pasimėgauti saulėtais Florida ar Hawaii paplūdimiais – nedvejokite, siekite savo tikslo.

Jei keliaujate turizmo, verslo, ar trumpos studijų programos (iki 90 dienų) ar medicininiais tikslais – įsitikinkite, jog gavote ESTA kelionės leidimo numerį, prieš lipant į lėktuvą ar laivą.

DUK apie vieklą kelionės metu, naudojant ESTA

Kokiam kelionės tipui suteikiamas ESTA?

Šalys, dalyvaujančios Bevizio režimo programoje (BRP) , savo piliečiams leidžia keliauti į JAV ir apsistoti šalyje iki 90 dienų, turizmo ar verslo tikslais. Tranzitu keliauti per JAV galima į Meksiką ar Kanadą. Turizmo ar verslo tipo kelionės skirstomos į žemiau paaiškintas veiklas.

Turizmo veikla:

Verslo veikla: