Statuso tikrinimas ar ESTA kelionės leidimo atnaujinimas

ESTA kelionės leidimo statusą galite patikrinti, jei nesate tikri ar jau gavote leidimą, ar pateikėte prašymą. Taip pat turite galimybę atnaujinti kelionės leidimą, jei pakeitėte el.pašto adresą, ar adresą, kuriuo apsistosite kelionės JAV metu.

Jei keliautojas pametė kelionės leidimą kartu su ESTA numeriu, ar tiesiog nėra tikras ar atitinka leidimo reikalavimus, visą informaciją keliautojas ras patikrinęs ESTA statusą.

ESTA kelionės leidimo atnaujinimas

Jei jūsų kelionės leidimo galiojimo laikas baigėsi, tai reiškia, kad leidimą keliauti jūs turėjote ilgiau nei 2 metus, arba pakeitėte svarbią asmeninę informaciją apie save. Tokiu atveju, turite atnaujinti savo ESTA, prieš kelionę į JAV, tai galite padaryti naudodamiesi ESTA atnaujinimo prašymu.

 

Esta Vizos Pavyzdys

DUK apie ESTA statusą ir atnaujinimą

Pamečiau ESTA kelionės leidimą, ką daryti?

Pirma, patikrinkite ESTA statusą čia. Kai pateiksite prašymą, mes patikrinsime jūsų ESTA ir persiųsime rezultatus į jūsų el.paštą.

Mano ESTA leidimas nebegalioja, ką daryti?

Turite atnaujinti ESTA kelionės leidimą, o tai reiškia, kad turite užpildyti ESTA prašymą čia,prieš keliaudami į JAV.

Ar ESTA Viza tai tas pats kas ESTA kelionės leidimas?

Taip, daugelis šį dokumentą vadina ESTA Viza. Tačiau, ESTA Viza nėra panaši į B-1 ar B-2 vizas. Šioms vizoms gauti, turite vykti į artimiausią JAV ambasadą, o ESTA Viza gaunama tiesiogiai internetu.